Jesteś tu: » Strona główna » Promocja » SPOTKANIE Z PISARZEM W MIEJSKO – GMINNEJ BIBLIOTECE PUBLICZNEJ

SPOTKANIE Z PISARZEM W MIEJSKO – GMINNEJ BIBLIOTECE PUBLICZNEJ

Uczniowie klasy VI Szkoły Podstawowej w Drzewianach 9 października 2017 roku uczestniczyli w Miejsko – Gminnej Bibliotece Publiczne,j w niezwykle interesującym spotkaniu autorskim ze znaną reporterką, podróżniczką i autorką wielu bestsellerowych książek Magdą Omilianowicz.

Uczestnicy spotkania mieli możliwość poznania najnowszych pozycji książkowych autorstwa Magdy Omilianowicz. Pisarka w bardzo interesujący sposób zaprezentowała publiczności bohaterów swoich książek. Przedstawiła ich pasje, marzenia i sposób na ciekawe życie. Niezwykłym zainteresowaniem publiczności cieszyła się książka, której bohaterka w wieku 70 lat rozpoczęła realizację swoich podróżniczych marzeń.

W drugiej części spotkania pisarka w bardzo malowniczy sposób przedstawiła  urokliwy zakątek Ziemi, jakim jest Lanzarote – jedna z wulkanicznych wysp należąca do archipelagu Wysp Kanaryjskich. Autorka na niej spędziła kilka lat, poznała jej niesamowity urok i czar, zwiedzając, wraz przyjaciółmi, najpiękniejsze zakątki wyspy. Fascynującą opowieść o pięknej wyspie podróżniczka wzbogaciła bardzo bogatą galerią zdjęć, które wywarły niezwykłe wrażenie na uczestnikach spotkania.

Jego końcowym punktem była możliwość uzyskania od pisarki odpowiedzi na nurtujące publiczność pytania.

Zainteresowane osoby mogły nabyć książkę z dedykacją i autografem reporterki.

Spotkanie zostało zrealizowane w ramach projektu „Bliskie spotkania z książką i biblioteką”.

Maria Mokrzycka-Karepin