Jesteś tu: » Strona główna » Promocja » OGÓLNOPOLSKI KONKURS MULTITEST Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO

OGÓLNOPOLSKI KONKURS MULTITEST Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Organizatorem  konkursu MULTITEST z języka angielskiego dla uczniów z klas IV-VI szkoły podstawowej było Centrum Edukacji Szkolnej. Konkurs został przeprowadzony w Szkole Podstawowej w Drzewianach na podstawie przesłanych materiałów. Szkolnym organizatorem konkursu był nauczyciel języka angielskiego pan Marcin Kostewicz.
Konkurs ten sprawdzał znajomość słownictwa oraz podstawowych zwrotów. Ciekawe opracowanie graficzne pytań zainteresowało najmłodszych uczniów i zachęciło do pogłębiania wiedzy z języka angielskiego.
Konkurs rozwijał wyobraźnię i twórcze myślenie dzieci, a jego treść była dostosowana do obowiązującej podstawy programowej. Test konkursowy zawierał 21 pytań o różnej skali trudności i w związku z tym każdy uczeń miał szansę sprawdzenia swoich umiejętności. Konkurs pozwolił wykazać się znajomością podstawowego słownictwa, rozumienia prostych konstrukcji językowych, krótkich zdań i typowych wyrażeń.

Pytania konkursowe  zawierały jedną lub więcej poprawnych odpowiedzi. W konkursie każde dziecko zostało uhonorowane dyplomem.
Nasi uczniowie zdobyli dyplomy uznania i zajęli następujące miejsca:

IV Klasa Konrad Serowski                45 miejsce

V Klasa Małgorzata Obławska          48 miejsce