Jesteś tu: » Strona główna » Promocja » "Bezpieczna Rodzina-Bezpieczny Dom"

"Bezpieczna Rodzina-Bezpieczny Dom"

Wiele godzin uczniowie naszej szkoły, Zuzia Rużyło, Dorota Obławska, Michał Obławski i Patrycja Wolech pod opieką Jolanty Pindelskiej, poświęcili na przygotowanie  projektu ulotki skierowanej do dzieci i młodzieży realizowanego w ramach projektu: "Bezpieczna Rodzina-Bezpieczny Dom", pod egidą Programu Osłonowego „Wspieranie jednostek samorządu terytorialnego w tworzeniu systemu przeciwdziałania przemocy w rodzinie – edycja 2012”.

Komisja konkursowa pod przewodnictwem Pana Juliusza Glasera wyłoniła zwycięzców. Ocenie podlegała zgodność pracy z tematem konkursu, oryginalność ujęcia tematu, wartości estetyczne i intelektualne, w tym zawartość treści i obrazów odpowiednich do wieku grupy odbiorców oraz zakres spełnienia warunków konkursu. Biorąc pod uwagę powyższe warunki oceny, członkowie komisji uznali, że w kategorii prac indywidualnych najciekawszą pracę zaprezentowała Patrycja Wolech zam. w Drzewianach, tym samym została wybrana jednogłośnie zwyciężczynią konkursu w kategorii prac indywidualnych. Dziękuję uczniom za zaangażowanie w pracach na projektem, a Patrycji serdecznie gratuluję zwycięstwa.

Jolanta Pindelska

Ulotkę Patrycji można obejrzeć na dole stony w plikach do pobrania.

.