lista mailingowa

Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o tym co się dzieje w twojej szkole - zapisz się na naszą listę mailingową.

witamy na stronie naszej szkoły
Jesteś tu: » Strona główna » NA SPORTOWO

NA SPORTOWO

 14 kwietnia br., dziewczęta i chłopcy SP w Drzewianach udali się na gminne rozgrywki w piłce nożnej, które miały miejsce na Orliku przy gimnazjum w Bobolicach. Drużynę dziewcząt reprezentowały: Roksana Serowska, Marta Pałasińska, Wiktoria Lesiak, Natalia Zientek, Zuzanna Poboży, Katarzyna Zakrzewska, Wiktoria Jastrowska, Małgorzata Obławska i Amelia Dolińska, natomiast drużynę chłopców: Dominik Serowski, Michał Malinowski, Rafał Paterek, Konrad Poboży, Konrad Serowski, Radosław Rylik i Mateusz Serowski. W trakcie turnieju nasze dziewczęta rozegrały dwa spotkania.

Rozgrywki gminne w piłce nożnej chłopców i dziewcząt
czytaj więcej

W piątek 11 grudnia uczennice ze SP w Drzewianach wzięły udział w gminnych zawodach sportowych w mini piłce koszykowej dziewcząt, które rozegrane zostały w Dargini. Nasze dziewczęta bardzo ciężko przygotowywały się do tego turnieju. Doświadczenie zbierały już będąc w klasie czwartej i piątej. Jakie były efekty? Podczas meczu  z dziewczętami z Dargini, w pierwszej połowie było widać ich zdenerwowanie, co przełożyło się na wiele błędów i  w efekcie szybkie prowadzenie gospodyń, dwoma , trzema koszami. W drugiej połowie spotkania gra naszych uczennic wyglądała zdecydowanie lepiej. Dziewczęta odrobiły stratę z pierwszej połowy i wyszły na prowadzenie.

czytaj więcej
  • Rekreacyjnie na kręglach w ,,Kosmosie”.

W piątek 20 listopada, uczniowie z SP w Kurowie i Drzewianach udali się w podróż do Koszalina na kręgle. Wyjazd zorganizowany został dla uczniów uczęszczających na zajęcia rekreacyjno - sportowe, finansowane przez MGOK w Bobolicach. Po dotarciu na miejsce, dzieci wraz z opiekunami (p. Witoldem Sikorskim i Piotrem Grybowskim) podzieliły się na trzy grupy i przystąpiły do rywalizacji. Naturalnie najważniejsza była zabawa, która trwała dwie godziny. Po wszystkim udaliśmy się do punktu ,,zdrowej żywności" celem uzupełnienia spalonych kalorii. Brawo dla wszystkich uczniów, którzy chcą się integrować z rówieśnikami oraz spędzać aktywnie wolny czas.

 

      

                                                                                                                                           Piotr Grzybowski

  • Z WIZYTĄ W PARKU WODNYM W KOSZALINIE


W piątek, 23 października w godzinach popołudniowych, 13 uczniów ze SP w Drzewianach i SP w Kurowie udało się do Parku Wodnego w Koszalinie. Po przybyciu i wejściu na basen, na uczniów czekało wiele atrakcji. Posługując się językiem dzieci, najfajniejsze były zjeżdżalnie i rwąca rzeka. Jest to z pewnością miejsce, gdzie można atrakcyjnie spędzić czas wolny z rodziną lub przyjaciółmi. Polecamy!                                                                                                              Piotr Grzybowski

  • Polska Biega 2015

Na zaproszenie Szkoły Podstawowej w Kurowie 11 uczniów z klas IV-VI wzięli udział w akcji „Polska Biega”.

Po zakończeniu obu biegów odbyło się losowanie licznych upominków: koszulki, bidony oraz gadżety szkolne, których fundatorami byli organizatorzy.

Upominki otrzymali zresztą wszyscy startujący w tym ogólnopolskim biegu, bo to nie o osiągnięty rezultat a masowość sportu chodzi. Niech udział w tej imprezie sportowej będzie zachętą do codziennego biegania, bo przecież sport to zdrowie!                                             Opiekunowie:Iwona Golas i Jolanta Pindelska

| Strona 1 | Strona 2 | Strona 3 | Strona 4 |

Galerie

Opracowanie: szkolnastrona.pl