lista mailingowa

Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o tym co się dzieje w twojej szkole - zapisz się na naszą listę mailingową.

witamy na stronie naszej szkoły
Jesteś tu: » Strona główna » DZIAŁAJ LOKALNIE VII

DZIAŁAJ LOKALNIE VII

Jak wygląda ogród botaniczny w różnych porach roku? Jakie gatunki roślin zachwycają w poszczególnych miesiącach i które zwierzęta najchętniej odwiedzają ogród?

czytaj więcej

Uczniowie szkoły Podstawowej w Drzewianach oraz podopieczni Specjalnego Ośrodka Szkolno- Wychowawczego w Koszalinie we współprac y  realizują projekt „Wspólna praca i zabawa – integracja świetna sprawa”. Już dwukrotnie, w jego ramach, spotkali się na terenie Ogrodu Botanicznego „Wiciokrzew” we Włokach. Wtedy to razem pracowali, wykonując prace pielęgnacyjne i porządkowe. 

czytaj więcej

WSPÓLNA PRACA I ZABAWA – INTEGRACJA ŚWIETNA SPRAWA

     Pod takim hasłem Szkoła Podstawowa w Drzewianach realizuje projekt  finansowany ze środków Akademii Filantropii w Polsce oraz Fundacji Nauka dla Środowiska w ramach programu Działaj Lokalnie VII 2011.

czytaj więcej

Z dniem 1 września  nasza szkoła rozpoczęła realizacjęprojektu " Wspólna praca i zabawa - integracja świetna sprawa". Środki finansowe na jego realizację otrzymaliśmy w ramach Programu "Działaj Lokalnie VII" od Fundacji Nauka dla Środowiska działającej w imieniu Akademii Rozwoju Filantropii w Polsce i POlsko - Amerykańskiej Fundacji Wolności.

czytaj więcej

Galerie

Opracowanie: szkolnastrona.pl