Szkoła Podstawowa w Drzewianach

76-020 Bobolice

Drzewiany 76

Jesteś tutaj: Start / Kalendarium

Kalendarium

 

ROK SZKOLNY 2018/2019

 W XXIV Koszalińskim  konkursie Poezji i  Piosenki Lwowskiej im. Mariana  Hemara „Kresy w Pamięci Zaklęte” wyróżnienie otrzymał Konrad Serowski.


W Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym dla dzieci i młodzieży pod hasłem „Zapobiegajmy Pożarom” na szczeblu powiatu Koszalińskiego I miejsce zajął Radosław Rylik.

Wyróżnienie w V Przeglądzie Kolęd i Pastorałek „O Niebiańskiego Anioła” w Żydowie, w kategorii zespół, zdobyły „SŁOWIKI Z DRZEWIAN" w składzie: Brajan Pawłowski, Damian Modrzejewski, Kacper Zientek, Maciej Iżak oraz Sebastian Doliński.

 

W gminnym konkursie literackim „Życzenia dla Polski” wyróżnienia otrzymali Brajan Pawłowski i Sebastian Doliński.

 

 

W gminnym Konkursie Pieśni Patriotycznej w kategorii zespołów I miejscezajął zespół wskładzie: Sebastian Doliński, Maciej Iżak, Brajan Pawłowski, Alan Lesiak, Damian Modrzejewski i Kacper Zientek, natomiast w kategorii soliści I miejscezdobył uczeń Sebastian Doliński.

 

 

W tegorocznej edycji Konkursu Literackiego „List do św. Mikołaja”

wyróżnienie otrzymał Gracjan Lesiak

 

 

W IV gminnym Religijnym Konkursie Recytatorskim Amelia Misztal i Klaudia Lesiak zajęły dwa I miejsca.

 

 

 

W XLII Ogólnopolskim Turnieju Wiedzy Pożarniczej pt: „MŁODZIEŻ ZAPOBIEGA POŻAROM” w eliminacjach powiatowych II miejsce zajął Gracjan Lesiak.

 

 

 

W II Wojewódzkim Konkursie „Mój zawód – moja przyszłość” III miejsce zajął Kacper Zientek, natomiast Konrad Serowski otrzymał wyróżnienie.

 

 

 

W gminnym konkursie literackim pn. „Życzenia dla Biblio-teki", upamiętniającym 70-lecia powstania Miejsko-Gmin-nej Biblioteki Publicznej w Bobolicach, komisja konkursowa nagrodziła: Milenę Zalas, Brajana Pawłowskiego oraz Macieja Iżaka.

 

 

 

Rylik Radosław zajął III miejsce w wojewódzkim konkursie plastycznym „Zapobiegajmy pożarom”.

 

 

 

 

Wyróżnienie w wojewódzkim konkursie wiedzy o Unii Europejskiej zdobył Rafał Paterek.

 

 

 

 

             Zakrzewska Katarzyna zajęła III miejsce w wojewódzkim konkursie wiedzy o Unii Europejskiej.

 

 

 

 

Artykuły

Rok szkolny 2020/2021

W konkursie gminnym na „Najpiękniejszą Bożonarodzeniową Kartkę 2020”, w kategorii klas IV – VI, I miejsce zdobył Brajan Pawłowski, natomiast w kategorii klas VII – VIII Radosław Rylik.

 W gminnym konkursie „List do Św. Mikołaja”, organizowanym przez Miejsko – Gminną Bibliotekę w Bobolicach, nagrodzeni zostali Brajan Pawłowski i Amelia Misztal.

Dyplom Laureata za zajęcie VIII miejsca  w Ogólnopolskim Konkursie „Orzeł Informatyczny” online zdobyła Amanda Serowska.

 

Czytaj więcej o: Rok szkolny 2020/2021

Archiwum lata 2011/2012- 2017/2018

Czytaj więcej o: Archiwum lata 2011/2012- 2017/2018

Archiwum lata 1946/1947- 2009/2010

Czytaj więcej o: Archiwum lata 1946/1947- 2009/2010