Szkoła Podstawowa w Drzewianach

Drzewiany 76

Jesteś tutaj: Start / Kalendarium

ROK SZKOLNY 2018/2019

W XXIV Koszalińskim  konkursie Poezji i  Piosenki Lwowskiej im. Mariana  Hemara „Kresy w Pamięci Zaklęte” wyróżnienie otrzymał Konrad Serowski.

W Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym dla dzieci i młodzieży pod hasłem „Zapobiegajmy Pożarom” na szczeblu powiatu Koszalińskiego I miejsce zajął Radosław Rylik.

Wyróżnienie w V Przeglądzie Kolęd i Pastorałek „O Niebiańskiego Anioła” w Żydowie, w kategorii zespół, zdobyły „SŁOWIKI Z DRZEWIAN" w składzie: Brajan Pawłowski, Damian Modrzejewski, Kacper Zientek, Maciej Iżak oraz Sebastian Doliński.

W gminnym konkursie literackim „Życzenia dla Polski” wyróżnienia otrzymali Brajan Pawłowski i Sebastian Doliński.

W gminnym Konkursie Pieśni Patriotycznej w kategorii zespołów I miejscezajął zespół wskładzie: Sebastian Doliński, Maciej Iżak, Brajan Pawłowski, Alan Lesiak, Damian Modrzejewski i Kacper Zientek, natomiast w kategorii soliści I miejscezdobył uczeń Sebastian Doliński.

W tegorocznej edycji Konkursu Literackiego „List do św. Mikołaja”

wyróżnienie otrzymał Gracjan Lesiak

W IV gminnym Religijnym Konkursie Recytatorskim Amelia Misztal i Klaudia Lesiak zajęły dwa I miejsca.

W XLII Ogólnopolskim Turnieju Wiedzy Pożarniczej pt: „MŁODZIEŻ ZAPOBIEGA POŻAROM” w eliminacjach powiatowych II miejsce zajął Gracjan Lesiak.

W II Wojewódzkim Konkursie „Mój zawód – moja przyszłość” III miejsce zajął Kacper Zientek, natomiast Konrad Serowski otrzymał wyróżnienie.

W gminnym konkursie literackim pn. „Życzenia dla Biblio-teki", upamiętniającym 70-lecia powstania Miejsko-Gmin-nej Biblioteki Publicznej w Bobolicach, komisja konkursowa nagrodziła: Milenę Zalas, Brajana Pawłowskiego oraz Macieja Iżaka.

Rylik Radosław zajął III miejsce w wojewódzkim konkursie plastycznym „Zapobiegajmy pożarom”.

Wyróżnienie w wojewódzkim konkursie wiedzy o Unii Europejskiej zdobył Rafał Paterek.

Zakrzewska Katarzyna zajęła III miejsce w wojewódzkim konkursie wiedzy o Unii Europejskiej.

?>