Szkoła Podstawowa w Drzewianach

76-020 Bobolice

Drzewiany 76

Rekreacyjnie na kręglach w ,,Kosmosie”.

W piątek 20 listopada, uczniowie z SP w Kurowie i Drzewianach udali się w podróż do Koszalina na kręgle. Wyjazd zorganizowany został dla uczniów uczęszczających na zajęcia rekreacyjno - sportowe, finansowane przez MGOK w Bobolicach. Po dotarciu na miejsce, dzieci wraz z opiekunami (p. Witoldem Sikorskim i Piotrem Grybowskim) podzieliły się na trzy grupy i przystąpiły do rywalizacji. Naturalnie najważniejsza była zabawa, która trwała dwie godziny. Po wszystkim udaliśmy się do punktu ,,zdrowej żywności" celem uzupełnienia spalonych kalorii. Brawo dla wszystkich uczniów, którzy chcą się integrować z rówieśnikami oraz spędzać aktywnie wolny czas.

Piotr Grzybowski