Z wizytą na basenie

21 listopada czternaścioro uczniów SP w Drzewianach i w Kurowie uczestniczyło w wyjeździe na basen do Szczecinka. Już od miesiąca kilkoro nich nie dawało spokoju nauczycielowi wychowania fizycznego, zasypując go nieustannie tym samym pytaniem – Proszę Pana kiedy pojedziemy na basen? Zawsze dotrzymuję obietnicy i taki wyjazd zorganizowałem. Szkoda tylko, że część uczniów, która deklaruje wyjazd nie dotrzymuje słowa, blokując tym samym miejsce innym uczniom. Ta sytuacja powtarza się kolejny raz! Ci, którzy pojechali bawili się świetnie, a dwie godziny, które tam spędziliśmy minęły nam błyskawicznie. Mam nadzieję, że kolejny wyjazd już wkrótce.

Grzybowski Piotr