Zapraszamy na ogólnopolski konkurs matematyczny – TopMaths.

Ogólnopolski konkurs matematyczny „TopMaths” kierowany jest do wszystkich entuzjastów matematyki, którzy zechcą spróbować swoich sił z zadaniami odnoszącymi się do wspomnianej dziedziny nauki. Jego odbiorcami będą uczniowie z terenu całej Polski, znajdujący się na każdym poziomie edukacji, jak również osoby dorosłe.

1. Konkurs „TopMaths” zostanie zorganizowany online w serwisie edukacyjnym labofii.net w dniu  29.04.2021 roku.

2. Udział w konkursie jest bezpłatny i nie wymaga rejestracji w portalu. Zostanie on rozegrany w następujących kategoriach wiekowych: klasy 1-3, 4-6, 7-8, szkoła średnia/dorośli.

3. Pytania, z jakimi mierzyć będą się uczestnicy zabawy są zgodne z najnowszą podstawą programową. Zostały one opracowane przez nauczycieli matematyki, dlatego też ich rozwiązywanie stanie się między innymi doskonałym treningiem dla uczniów klas 8 i maturalnych (przykładowo, w konkursie dla szkół średnich znajdą się zagadnienia odnoszące się do zakresu materiału występującego na maturze podstawowej, jak również rozszerzonej).

4. Szczegółowe informacje na temat konkursu „TopMaths” znajdują się pod adresem: https://www.labofii.net/topmaths

„TopMaths” to wspaniała zabawa matematyczna, umożliwiająca rywalizację z innymi. To również szansa, zweryfikowania swojej wiedzy z szerokiego zakresu związanego z „Królową Nauk”. Niniejszym serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy i udziału w tym niepowtarzalnym wydarzeniu.