Szkoła Podstawowa w Drzewianach

Drzewiany 76

Rusza II edycja szkolnego budżetu obywatelskiego 2022

RUSZA II EDYCJA SZKOLNEGO BUDŻETU OBYWATELSKIEGO 2022

Z uczniami klasy VI,VII i VIII prowadzone będą społeczne konsultacje w ramach Szkolnego Budżetu Obywatelskiego na 2022r. Następnie swoje propozycjebędą oni mogli składać do dyrektora szkoły oraz prosić o poparcie projektu przez swoich kolegów. Kolejnym krokiem będzie sprawdzenie projektów pod względem spełniania warunków zgodne z regulaminem i harmonogramem SBO, a następnie głosowanie na zgłoszone projekty. W głosowaniu będą brali udział uczniowie klas V,VI,VII i VIII. Wychowawcy klas  V/VI oraz VII/VIII przekażą Wam wszelkie informacje w tej sprawie na najbliższych zajęciach.
            Moi drodzy uczniowie, myślcie teraz o swoich projektach, konsultujcie się pomiędzy sobą, promujcie  tak świetną inicjatywę Szkolnych Budżetów Obywatelskich  i realizujcie swoje marzenia.

Iwona Golas – dyrektor szkoły