Jesteś tu: » Strona główna » MŁODZIEŻOWA DRUŻYNA POŻARNICZA -MDP » OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY "ZAPOBIEGAJMY POŻAROM 2017 R. - ELIMINACJE POWIATOWE

WYNIKI OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO „ZAPOBIEGAJMY POŻAROM” – 2017R.

ELIMINACJE SZCZEBLA POWIATOWEGO

POWIATU KOSZALIŃSKIEGO

6 GRUDNIA 2017 r. w Oddziale Powiatowym ZOSP RP w Koszalinie odbyło się rozstrzygnięcie eliminacji szczebla powiatowego powiatu koszalińskiego Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Zapobiegajmy Pożarom” – 2017r.

.

Tematyka konkursu obejmowała udział jednostek straży pożarnych w akcjach ratowniczo-gaśniczych, zwalczaniu klęsk żywiołowych, ekologicznych oraz w szkleniu, zawodach, działalności prewencyjnej, kulturalnej i historie pożarnictwa. Eliminacje na szczeblu powiatowym odbyły się w V kategoriach wiekowych.

Komisja w składzie:

1) Wioletta Pacek – Przewodnicząca

2) Stanisław Rakowski – Sekretarz

3) Roman Budynek – Członek

dokonała oceny prac, które wpłynęły do Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Koszalinie.

W sumie na konkurs wpłynęło 25 prac plastycznych z ZOMG ZOSP RP w Bobolicach.

Wyróżniono łącznie 15 prac, przyznając I, II, III miejsce w każdej kategorii wiekowej. Prace laureatów będą reprezentować powiat koszaliński na szczeblu wojewódzkim.

W III grupie wiekowej – klasy IV – VI szkoły podstawowej uczeń klasy V Szkoły Podstawowej w Drzewianach Radosław Rylik zajął I miejsce.

III grupa – klasy IV – VI szkoły podstawowej:

I – Radosław Rylik – Szkoła Podstawowa Drzewiany

opiekun: Maria Mokrzycka - Karepin

II – Bartosz Drozdowski– Szkoła Podstawowa w Kłaninie,

opiekun: Mariola Derda

III –Klimek Paulina – Szkoła Podstawowa w Bobolicach,

opiekun:

Gratuluję laureatom i życzę powodzenia w dalszych eliminacjach.

Opiekun MDP w SP w Drzewianach:
p. Maria Mokrzycka- Karepin