Jesteś tu: » Strona główna » MŁODZIEŻOWA DRUŻYNA POŻARNICZA -MDP » OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY DLA DZIECI I MŁODZIEŻY ZAPOBIEGAJMY POŻAROM- ETAP GMINNY

OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY DLA DZIECI I MŁODZIEŻY
„ZAPOBIEGAJMY POŻAROM – BOBOLICE 2017” – ETAP GMINNY

13 listopada 2017 roku w Urzędzie Miejskim w Bobolicach dokonano oceny prac konkursowych Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla dzieci i młodzieży pod hasłem:„Zapobiegajmy Pożarom”. Ogółem na konkurs wpłynęło 126 prac z 13 placówek kulturalno- oświatowych z terenu gminy Bobolice.
Komisja w składzie :
1.Przewodniczący Komisji -
Barbara Mirosławska – Inspektor UM Bobolice,

2.Członkowie Komisji :

- Iwona Kot-Chmielewska – Referent UM Bobolice,

- Maja Wiśniewska – Inspektor UM Bobolice,

w obecności Jana Wójcika – Inspektora ds. Obronnych , Obrony Cywilnej i Zarządzania Kryzysowego dokonała wyboru 5 najlepszych prac w poszczególnych kategoriach.

Jest miło poinformować, że w III grupie reprezentanci Szkoły Podstawowej w Drzewianach zajęli następujące miejsca i otrzymali wyróżnienia tj.
Radosław Rylik uczeń kl. V – MIEJCE I i Nikola Pałasińska uczennica kl.IV- WYRÓŻNIENIE.

Wyniki konkursu w III grupie przedstawiają się następująco:

III grupa - kategoria szkoła podstawowa , klasy IV-VI - 53 prace:

I miejsce - Radosław Rylik - Szkoła Podstawowa w Drzewianach,
II miejsce - Bartosz Drozdowski -
Szkoła Podstawowa im. J. Brzechwy w Kłaninie,

III miejsce - Maja Nierobisz - Szkoła Podstawowa im. J. Brzechwy w Kłaninie.

Wyróżnienia:

- Nikola Pałasińska - Szkoła Podstawowa w Drzewianach ,

- Klimek Paulina - Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Bobolicach.

Prace w/w uczniów z III grupy zostały zakwalifikowane do udziału w konkursie na szczeblu powiatowym.

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu i życzymy dalszych sukcesów na szczeblu powiatowym.

Opiekun MDP w SP w Drzewianach:
p. Maria Mokrzycka- Karepin