Jesteś tu: » Strona główna » Promocja » KARNAWAŁOWY ZAWRÓT GŁOWY

KARNAWAŁOWY ZAWRÓT GŁOWY

Z okazji trwającego karnawału w Szkole Podstawowej w Drzewianach została zorganizowana ZABAWA KARNAWAŁOWA. Poza uczniami naszej placówki na dyskotekę przybyły też młodsze dzieci z Drzewian i okolicznych miejscowości.

Uczestników tanecznej zabawy przywitała Pani dyrektor Iwona Golas. W barwnie udekorowanej sali bawiły się różne postaci: klauny, królewny, wojownicy, duchy, wampiry… W rytm tanecznej muzyki pląsały także tygrysy, wojownicy Ninja, piraci. Dla uczestników zabawy przygotowano konkursy – było skakanie na skakance, przekładanie szarfy czy rzut piłeczką do celu. Najwięcej emocji wzbudziła konkurencja artystyczna na najciekawsze przebranie karnawałowe. Królową balu została kilkuletnia Natalia Klaman (Tygrysek), a królem Cyprian Bejm ( Klaun). Nagrodami za udział w konkursie były słodkości, wszak karnawał to czas zabaw i beztroski.

Życzymy wszystkim karnawałowego nastroju na cały rok!

Składamy podziękowania Pracownikom obsługi za pomoc w dekoracji sali, a Rodzicom i Nauczycielom za przygotowanie nagrań muzycznych i opiekę nad uczniami.

Organizatorzy: Renata Bobowicz

Maria Mokrzycka - Karepin