Jesteś tu: » Strona główna » Promocja » WYCIECZKA DO KOSZALINA– ROZRYWKA I SZTUKA

WYCIECZKA DO KOSZALINA– ROZRYWKA I SZTUKA

W ramach zajęć edukacyjnych zorganizowano dla uczniów klas II- VII wycieczkę do Koszalina. Uczniowie mieli możliwość skorzystania z zabaw w laserowni oraz obejrzenia spektaklu muzycznego.

Wyczekiwanym przez uczniów miejscem zabawy była laserownia. Tu, po podziale na drużyny i odpowiednim przeszkoleniu, uczniowie mogli swobodnie bawić się w „wojnę”. Oczywiście zabawa ta polegała tylko na eliminowaniu wirtualnych przeciwników i strzelaniu bezpieczną wiązką światła. Bitwy drużynowe były zaciekłe. Mistrzem rozgrywek okazał się Kacper Sobko. Uczniowie byli pełni wrażeń i niechętnie opuszczali miejsce zabaw.

Zwyciężył głód, bowiem wszyscy ochoczo udali się na posiłek do McDonald’s czy KFC. Na miejscu posilili się i zregenerowali siły przed następną atrakcją.

Kolejnym punktem wycieczki było Kino „Kryterium”, w którym uczniowie obejrzeli spektakl muzyczny pt. „Lew, czarownica i stara szafa”. Przedstawienie opracowane na podstawie „Opowieści z Narnii” zachwycało mobilną scenografią i wokalnymi popisami aktorów. I choć scenariusz przedstawienia różnił się od powieści, niezmienne pozostało przesłanie, że dobro zawsze zwycięża, a przyjaźń i oddanie drugiemu człowiekowi spotykają się z nagrodą.

Uczestnicy wycieczki wyróżnili się dobrym zachowaniem. Przestrzegali zasad i ustaleń. Wycieczka przebiegła w miłej atmosferze. Takie wyjazdy to przyjemność.

Organizatorzy: Renata Bobowicz

Maria Mokrzycka - Karepin