Oddział przedszkolny
ODDZIAŁ PRZEDSZKOLNY
Pani Ewelina Dadan - wychowanie przedszkolne
W przedszkolu jest fajnie
Jest bardzo wesoło
Ile zabawek wszędzie tu wkoło
Są misie i lalki a także klocki
Gry, układanki, ciekawe książki.
Miło spędzamy tu wszyscy czas
Kolegów dobrych ma każdy z nas.
Gdy słońce świeci na spacer idziemy
Na placu zabaw bawić się chcemy
Mamy tu przecież tak wiele atrakcji
Zjeżdżalnie, tunele, huśtawki i drążki.
A na dodatek jest piaskownica
W której dzieciaki siedzą zazwyczaj
Budują zamki, stawiają babki,
tworzą przeróżne fajne zygzaki.
Pani jest dobra przytuli pocieszy
Gdy stłucze kolano na ratunek spieszy
A na dodatek jest uśmiechnięta
O każdym dziecku zawsze pamięta
Dobrze u babci dobrze też w domu
Ale najmilej w naszym przedszkolu.
Rok szkolny 2017/2018
1. Kacper Bejm
2. Paweł Czarnecki
3. Iżak Maciej
4. Aleksander Misztal
5. Bartłomiej Sobko
6. Karolina Walczak
7. Hanna Włodaczyk
8. Filip Włodarski
9. Włodarska Maja
10. Wołczyk Jakub
Rok szkolny 2016/2017
1. Franciszek Czarnecki
2. Paweł Czarnecki
3. Iżak Maciej
4. Adrian Malinowski
5. Petryk Magdalena
6. Serowska Amanda
7. Sobko Bartłomiej
8. Stachura Wiktor
9. Wawrów Adam
10. Zalas Milena
Rok szkolny 2015/2016
1. Franciszek Czarnecki
2. Magdalena Petryk
3. Amanda Serowska
4. Wiktor Stachura
5. Adam Wawrów
6.Milena Zalas
7. Dawid Suszek
8.Adrian Malinowski
9. Sobko Przemysław
Rok szkolny 2014/2015
TO MY 4-latki, 5-latki , 6-latki
1. Franciszek Czarnecki
2. Magdalena Petryk
3. Amanda Serowska
4. Wiktor Stachura
5. Adam Wawrów
6.Maciej Iżak
7. Damian Modrzewjewski
8. Brajan Pawłowski
9. Przemysław Sobko
10. Alan Lesiak
11. Sebastian Doliński
12. Oliwia Lesiak
13. Julia Malinowska
14. Nikola Sykus
15. Kacper Zientek
Nasz skład w roku szkolnym 2013/2014
1. Bejm Cyprian
2. Lesiak Oliwia
3. Serwecińska Marika
4. Sykus Nikola
5.Zientek Kacper
6. Jastrowski Adrian
7. Pałasińska Nikola
8. Rylik Cezary
9. Serowski Mateusz
10. Zakrzewski Tomasz
11. Węgielska Kinga
TO MY 5 i 6 LATKI ( rok szkolny 2012/2013)
1. Jastrowski Adrian
2. Pałasińska Nikola
3. Rylik Cezary
4. Serowski Mateusz
5. Węgielska Kinga
6. Zakrzewski Tomek
7. Kobylska Justyna
8. Lesiak Krystian
9. Lesiak Patryk
10. Malinowska Nikola
11. Misztal Amelia
12. Obławski Wojtek
13. Pałasiński Mateusz
14. Pyziołek Agata
15. Rylik Radek
Artykuły
Pliki do pobrania
-
zajecia--ruchowe--w--grupie-5i-6--latkow.doc (31.00 KB)
-
zajecia--ruchowe-w--grupie--5.doc (30.50 KB)