• Odwiedziło nas: 919501

„Sokole Oko” w akcji

Podczas ferii zimowych w dniach 16 – 17.02.2017 roku drużyna  ” Sokole Oko” integrowała się w murach swojej szkoły, gdzie spędziła wspólnie również nockę. Harcerze wraz z druhną drużynową brali udział w grze terenowej po miejscowości Drzewiany, zajęciach stacjonarnych, grach, zabawach oraz zbiórce funduszy na rzecz opuszczonych zwierząt. Ponadto w godzinach wieczornych odwiedziliśmy miejscowość Stare Borne, gdzie zapaliliśmy znicze pod pomnikiem Belgijskich Jeńców Wojennych.

Czas szybko minął i nadszedł poranek. Wstawać było ciężko, ale tylko druhnie. Reszta, jak skowronki pobudziła się o świcie, chociaż spać poszła także o świcie. Czy to zbieg okoliczności?

Spędziliśmy ze sobą wspaniałe chwile na nauce, rozmowach, wspólnym oglądaniu filmów, przygotowaniach posiłków i zabawach.

Jestem z Was dumna harcerze

Druhna Iwona